TürkçeEnglishDeutschPусский
+90 532 632 92 73+90 532 632 92 73 / +90 242 352 23 25
+90 532 632 92 73+90 532 632 92 73 / +90 242 352 23 25

Rent A Car Lara

Araba kiralama konusu uzun zamandan beri yurt dışı ve yerli turistlerin kullandıkları inanılmaz hareketli bir sektördür. Tüm bunlar araç kiralama şirketinin sorumluluğu dahilinde. Siz de Antalya da güzel bir tatil keyfi yaşamak istiyorsanız tam anlamı ile rahatlığınızı düşünerek bir tatil yapın. Siz ve aileniz kendinize en uygun olan araçla gezmenin tadını çıkarın. Üstelik kendi istediğiniz seçenekleri kullanarak ister mazotlu, ister benzinli, ister lüks ister normal bir araçla bunu yaşayabilirsiniz. Dilerseniz şoför de kiralayabileceğiniz araçlarda bebek koltuğu gibi özel isteklerinize de cevap veren paketler alabilirsiniz. 

Oto Kiralama Lara

Rent a Car Antalya Lara’da da hizmetinizde. Lara gezilerinizde araca ihtiyaç duyduğunuz anda ister online isterseniz de size yakın konumdaki firmaya giderek isteklerinizi arz edebilir ve kısa zamanda hizmet alabilirsiniz. Araç kiralama sözleşmelerine göre 25 yaşın üzerinde olmanız gerekiyor. Bu ehliyet grubunuza göre de değişiyor. Mesela F,H,K,M grubu araçlar için 24 yaşını doldurmuş B,C,D grubu araçlar için 24 yaşında olmanız gerekiyor. Ehliyetiniz ise en az 3 yıllık olmalı. Aracı kiralarken de kiralama günü en az 3 gün olmalıdır. Süreli kiralama hizmetinde eğer uzun süreli kiralama tercih ediyorsanız da 30 günden an olmayan koşullarla kiralamanız söz konusu. 

Tüm detaylarının ve hizmet koşullarının maddelerinin verildiği online araba kiralama firmaları, özel isteklerinize göre de şekil değiştirebiliyor. Kendi isteklerinizi iletişime geçerek arz ettiğiniz durumlarda size özel fiyatlar çıkarıyorlar. Bu gün sayınıza, tercih ettiğiniz araca, büyüklüğüne ve özel isteklerinize göre değişebiliyor. Firmalar genellikle km sınırlaması koymuyorlar. Aynı zamanda herhangi bir arıza ve kalmalarda ise ücretsiz yol yardımı sağlıyorlar. Dikkat edilmesi gereken başka bir konu da havaalanı içinden araba kiralamamanız. Çünkü diğer araba kiralamaların neredeyse 2 katı fiyatlarla karşılaşabiliyorsunuz. Antalya içindeki bir rent a car firması ile anlaşmanız lehinize olacaktır. 

Kiralık Araç Lara

Antalya da eşsiz bir tatil için araba almayın, araba kiralayarak angaryalardan kurtulun ve güneşin, denizin tadını çıkarın. Kısa zamanda çok yer gezebilmek, trafikte taşıma araçlarının sıkıcı ortamlarından kurtulmak için mutlaka iletişime geçebilirsiniz. 

2854Lara Rent A Car21/11/2016 13:32